Сьогодні приготую дуже смачний, сирно-вершковий пиріг. Він робиться дуже швидко, а виходить дуже ніжним і пухким.
Інгредієнти:
Тісто:
- Яйця – 2 шт.
- Цукор – 80 г
- Сіль – щіпка
- Вершкове масло – 180 г
- Цедра 1 лимона
- Борошно – 400 г
- Сода – 0,5 ч. л. або розпушувач – 10 г
Начинка:
- Сир кисломолочний – 720 г
- Яйця – 4 шт.
- Цукор – 130 г
- Ванілін – 1,5 г
- Сметана 20% – 200 г
- Крохмаль – 60 г
Приготування:
Тісто:
Змішую у мисці яйця з цукром і щіпкою солі. Вливаю розтоплене вершкове масло, перемішую. Натираю на терці цедру лимона і перемішую.

Додаю борошно, соду або розпушувач і замішую тіста. Ділю тісто на 2 рівних шматочки, один шматочок завертаю у плівку та кладу у морозильну камеру на 30 хвилин.

Беру форму розміром 36 на 24 см., застеляю пергаментом і викладаю першу частину тіста, розрівнюю, формую невисокі бортики. Наколюю тісто виделкою, ставлю форму з тістом в морозильну камеру на 30 хвилин.

Начинка:
До сиру додаю яйця, цукор, ванілін, крохмаль і сметану. Замішую блендером до однорідності маси.

Вливаю сирну масу у форму, на терці натираю тісто з морозильної камери. Випікаю у розігрітій духовці при 180 градусів 35 хвилин.

Прикрашаю за бажанням цукровою пудрою, смачного!
