Консервую огірочки тільки цим способом! Дуже все просто і доступно, а огірки виходять неймовірні!
Інгредієнти:
На 3-х літрову банку:
- парасолька кропу
- 3 листка вишні
- 2-3 листка чорної смородини
- верхівка молодої щериці
- лавровий лист
- 2-3 зуб. часнику
- чорний перець горошком
Маринад:
- 75 г солі
- 55-60 г цукру
- 60 мл оцту
Приготування:
Замочую попередньо огірки у воді. У стерилізовані банки вкладаю усі трави, перець, зубчики часнику. Вкладаю огірки, обрізавши хвостики. Перший раз заливаю огірки кип’ятком, накриваю кришками і гарно вкутую рушниками, залишаю на 25 хв.

Маринад:
Зливаю з огірків воду у каструлю, додаю цукор, сіль, оцет. Доводжу до кип’ятіння. Другий раз заливаю огірочки маринадом, закриваю банки, перевертаю і знову гарно вкутую до охолодження. Смачного!

Одного не розумію у цьому столітнього рецепті:закладається всю” траву”і спеціі а також огірки,не стерелізовані в стерильні банки-в чому сенс?