Як з бочки! Заливаю просто холодною водою! Зберігаю в квартирі всю зиму!

Сьогодні готую квашені огірки, по смаку вони, як бочкові! Заливаю їх просто холодною водою, швидкий і простий рецепт!

Інгредієнти:

  • Вода холодна – 1 л.
  • Сіль кам’яна (велика) – 100 г
  • Огірки твердих сортів, хрумкі
  • Листя хріну за смаком
  • Листя чорної смородини за смаком
  • Листя вишні за смаком
  • Кріп парасолькою або насінням за смаком
  • Перець духмяний горошком за смаком
  • Часник за смаком

Приготування:

У каструлю з водою всипаю сіль, перемішую до розчинення.

На дно банки владаю усі трави та зелень за смаком. Нарізаю часник кусочками і додаю перець горошком. Тоді викладаю щільно огірки. Заливаю водою з сіллю.

Накриваю кришками, залишаю в теплій кімнаті на 3-6 днів, залежить від температури.

В процесі бродіння, поміж днями, дивлюсь у банки, розсіл впитується, тому доливаю ще трохи води з сіллю. Коли білий осадок на огірках осяде, тоді процес бродіння закінчиться.

Коли розсіл стає майже прозорим, значить огірочки готові. Але тепер добре промиваю чистою водою усі банки, щоб повністю вимити увесь розсіл зсередини до прозорості банок. Кришки також добре відмиваю.

Ось так мають виглядати добре промиті огірки. Тепер заливаю чистою холодною водою. Закручую щільно кришками.

Огірки одразу будуть дуже соленими, але чиста вода збалансує смак і вони стануть дуже смачними і хрусткими!

Збережіть або поділіться

Коментарі: показати (2)2

Залишити коментар

Drop file here

  1. Можна і в квартирі зберігати, світла немає – холодно як у погібі. Господинька як наші депутати і синоптики🤣😭

    Відповісти
  2. Дійсно смачні огірки, як з діжки. Роблю саме так вже багато років. Для вінегрету, салату Олів’є та розсольника краще немає. Невістка називає їх “термоядерні” огірки.

    Відповісти