Є дуже простий класичний десерт, який люблять майже усі, але рідко хто його готує. І дарма! Адже потрібно всього кілька хвилин і нескладний набір продуктів, які є майже в кожному магазині.
Інгредієнти:
- 250 грам сир маскарпоне
- 2 яйця
- 5 ст. ложок цукрової пудри (2 в білок і 3 в жовтки)
- 200 мл. кава холодна (можна додати 100 грам солодкого вина або 2 ст. ложки молочно-кавового лікеру)
- 100 грам печива савоярді
- какао
Приготування:
Збиваю білок в піну, добавляю цукрову пудру та збиваю до густої консистенції.

Збиваю жовтки, додаю цукрову пудру. Та додаю до жовтків білкову масу.

Змішую масу з сиром маскарпоне ложкою, коли все розмішаю, збиваю його блендером, щоб маса стала пушистою.

На 3 секунди занурюю печення в каву.

Викладаю пропитані кавою печення у форму, зверху накладаю крем.

Роблю другий шар так само, печення та крем.

У кондитерський мішок накладаю крем та прикрашаю торт.

Посипаю какао порошком. Смачного!

Сирі яйця в кремі?,Це неприпустимо, сальмонельоз гарантований.Збийте маскарпоне з цукровою пудрою, без яєць вийде смачно і безпесно
Дуже смачно!!!