Мій фірмовий рецепт. Торт-пляцок “П’яна вишня” із згущеним молоком

Всім відомий класичний торт-пляцок “П’яна вишня”. Я готувала цей торт на Великодні свята, але використала пудинговий крем. Сьогодні замінила на масляний із згуженим молоком, тому що не люблять у моїй сім’ї креми на основі пудингу.

Тортик получився м’яким, а вишня надала йому запашного “літнього” присмаку. Рецепт розрахований для форми 20-25 см.

Інгредієнти:

Для бісквіта:

  • 9 яєць
  • 120 гр. цукру
  • 130 гр. борошна
  • 70 гр. какао
  • 2 ч.л. розпушувача

Для начинки:

  • 300 гр. масла
  • 350 гр. згущеного молока
  • 200 гр. вишень (свіжих або консервованих).
  • 50 гр. коньяку.

Приготування:

Бісквіт:

Окремо збити білки зі щіпкою солі до стійких піків.

Додати порційно жовтки та цукор, не перестаючи все збивати.

Окремо змішати сухі інгредієнти. Просіяти та в кілька етапів додати до яєчної маси.

Акуратно вимішуючи вінчиком.

Випікати при 180 градусах 30-35 хв.

Коли корж охолоне розрізаємо його на 3 частини.

Крем:

Вишні залити коньяком та залишити на кілька годин.

Масло кімнатної температури збити до пишноти, додати порційно згущене молоко.

Верх та низ коржа залишаємо , а середину подрібнюємо та додаємо у крем.

Сюди ж кладемо проціджені від коньяку вишні та гарно все вимішуємо.

Все перемішуємо.

Збираємо торт:

На нижній корж викладаємо всю нашу масу, розрівнюємо та накриваємо верхнім коржем.

Зверху пляцок “П’яна вишня” полити шоколадною помадкою, та ставимо в холодильник на кілька годин.

Смачного!

Джерело

Збережіть або поділіться