Пропоную Вам рецепт вертути з карамелізованими яблуками з корицею! Крихке тісто і яблука з ніжним вершковим смаком — це та ще смакота! Знадобляться найпростіші продукти!
Інгредієнти:
Тісто:
- 380-400г. просіяного борошна вищого сорту + 20 гр. для підпилу
- 170 гр. майонезу 67%
- 3 яйця
- 50 гр. розтопленого вершкового масла для змащування коржів
- 2 ст. л. цукру посипати коржі
Начинка:
- 1 кг. яблук
- 60 гр. вершкового масла
- 150 гр. цукру
- 0,5 ч. л. кориця
Приготування:
Тісто:
Яйця збиваю вінчиком. Сіль не додаю, вона вже буде в майонезі.

Додаю майонез та перемішую до однорідності.

Всипаю частинами борошно та перемішую спочатку вінчиком.

Тоді руками замішую тісто. Накриваю харчовою плівкою та залишаю на 20-30 хвилин при кімнатній температурі.

Начинка:
На сковорідці розігріваю вершкове масло і всипаю цукор, обжарюю до золотистого кольору цукру.

Очищаю від шкірки і нарізаю середніми кубиками яблука. Обжарюю, постійно помішуючи, яблука впустять сік, ще прожарюю від того часу хвилин 7-8. В кінці за бажанням всипаю корицю.

Тісто розминаю на столі, ділю на 2 частини.

Розкачую на тоненький пласт і змащую розтопленим вершковим маслом.

Посипаю тісто також цукром. Викладаю охолоджену яблучну начинку смужкою з одного краю тіста.

Акуратно завертаю в рулет.

Так роблю з двома частинами тіста. Викладаю рулети на форму застелену пергаментом. Випікаю у розігрітій духовці до 180 градусів 35 хвилин.

Готові рулети нарізаю навскіс.

Посипаю цукровою пудрою, заварюю чай та смакую! Дуже подібне на штрудель, тільки трішки інше смачне тісто.
