Рецепт дуже смачної намазки на хліб на основі кабачків. Подаю я її на рум’яних грінках, які для аромату та пікантності змащую часником. А чоловік може і просто ложкою її їсти.
Інгредієнти:
- Кабачок 400-500 г
- Цибуля ріпчаста 1 шт
- Морква 1 шт
- Зелень 20 г
- Плавлений сирок 90 г
- Скибочки тостового хліба 6-8 шт
- Часник 2 зубчик
- Рослинна олія 1 ст.л
Приготування:
Головку цибулі наріжте дрібним кубиком, закиньте на розігріту поверхню сковороди, смажте 2 хвилини до легкої золотистості.

Моркву очистіть, натріть на тертці, додайте до цибулі. Овочі пасеруйте до м’якості 3-4 хвилини, періодично перемішуючи.

Кабачки також натріть на великій тертці, додайте стружку до овочів. Шкірку у молодого плоду можна не зчищати.

Овочі смажте на сильному вогні до випаровування овочевого соку. Оскільки кабачки ще не солили, то соку виділиться не дуже багато. Потім вогонь зменшіть, приправте сіллю, меленим часником і орегано, томіть овочі до м’якого стану близько 5 хвилин.

Свіжу зелень наріжте, закиньте до овочів, перемішайте.

М’який плавлений сир натріть на великій тертці, додайте до овочів.

Суміш перемішайте, щоб сир рівномірно розподілився по всій масі. Як тільки сирок розплавиться і перетвориться на вершковий соус, зніміть ємність із плити.

Паралельно приготуйте грінки. Квадратний тостерний хліб обсмажте тостером до рум’яного кольору. Також це можна зробити на сковороді чи в духовці. Кожну теплу грінку з одного боку натріть зубчиком часнику.

Кабачково-сирну суміш остудіть, нанесіть на грінки товстим шаром, присипте зеленню, подайте на стіл.

Смачного!