Улюблений торт мого чоловіка. Дуже пропитаний. Інгредієнти прості і всім знайомі

Шоколадний торт з вишнями

Сьогодні я до вас з ніжним вишневим шоколадним тортом. Готується дійсно легко, навіть вирівнювати або прикрашати не потрібно. А за смаком ніжний і найголовніше просочений (знаю, що багато хто вважає такі торти сухими, але у мене такого не буває).

Інгредієнти на торт 18 см в діаметрі:

Бісквіт:

  • Яйця (С0): 5 шт
  • Цукор: 160 г
  • Молоко: 60 мл
  • Олія: 50 мл
  • Борошно: 160 г
  • Какао: 25 г
  • Розпушувач: 10 г

Крем:

  • Вершковий сир (крем-сир): 300 г
  • Вершки 33-35 %: 150 мл
  • Цукрова пудра: 80 г (або за смаком)
  • Ванілін: 1 /4 ч.л

Начинка + сироп:

  • Вишня заморожена: 300 г
  • Цукор: 100 г

Вага торта приблизно 1,5 кг

Приготування:

Бісквіт:

Яйця збиваємо міксером до пишної світлої піни. Сліди від вінчиків повинні залишатися на поверхні збитих яєць 5 секунд. Добре збиті яйця – це запорука гарного пишного бісквіта. Якщо міксер слабкий, краще збивати білки і жовтки окремо, а потім з’єднати.

Борошно з’єднуємо з какао і розпушувачем, потім просіюємо в яйця в 3 прийоми. Акуратно вмішуємо борошно вінчиком або силіконовою лопаткою. Тісто в результаті має бути таким же пишним, як збиті яйця.

Тепле (або кімнатної температури) молоко змішуємо з олією без запаху.

Тонкою цівкою вливаємо в тісто і акуратно вимішуємо вінчиком, щоб тісто не втрачало своєї повітряності. В результаті тісто стане більш рідким, але як і раніше має залишитися повітряним.

Переливаємо тісто в форму для випічки, у мене це кондитерське кільце. Стінки змащувати маслом не потрібно. Бісквіт повинен чіплятися за стінки форми під час випічки, а не з’їжджати вниз по маслу.

Випікаємо бісквіт при 180 градусах 40-50 хвилин в залежності від вашої духовки. Готовність перевіряємо шпажкою.

Готовий бісквіт виймаємо з форми. Остуджуємо при кімнатній температурі, прибираємо в пакет, потім в холодильник на 5 -12 годин (якщо дозволяє час).

Начинка:

Вишню (заморожену або свіжу) перекладаємо в сотейник, додаємо половину порції цукру 50г (можна на око).

Ставимо на вогонь і при середній температурі доводимо вишню до кипіння. Цукор повинен повністю розтанути і виділиться ще більше соку.

Зливаємо вишню через сито, даємо повністю стекти.

Вишневий сік назад повертаємо в сотейник, додаємо залишився (50г) цукор і доводимо сироп до кипіння, потрібно, щоб цукор розчинився. Сиропу і вишні даємо повністю охолонути.

Крем:

Холодний вершковий сир (крем-сир) збиваємо міксером до пишності з цукровою пудрою і ваніліном.

Вливаємо холодні вершки і збиваємо крем до пишності і загустіння.

Збираємо торт:

З бісквіта зрізаємо шапочку, якщо вона утворилася і ділимо на 3 коржа.

Корж просочуємо вишневим сиропом за допомогою силіконового пензлика.

Наносимо крем за допомогою кондитерського мішка з будь-якою насадкою або просто ложкою чи лопаткою, якщо немає мішка

Зверху укладаємо вишню і злегка поливаємо вишневим соком крем, щоб вийшли красиві візерунки. Так повторюємо з усіма коржами.

Прикрашаю я просто стружкою молочного шоколаду. Відправляємо торт просочуватися в холодильнику на 5 – 8 годин.

Дуже смачний і ніжний тортик виходить, а найголовніше просочений. Готується як бачите просто, навіть вирівнювати і прикрашати особливо не потрібно.

Джерело

Збережіть або поділіться