Не салат, а Чудо! Салат “Підсніжник» — Смачніше не придумати: вся справа в заправці!

Сьогодні у мене неймовірний салат “Підсніжник”! Його ніхто не знає і не готує! Смачніше я ніде не пробувала, тому хочу поділитись з вами!

Інгредієнти:

  • Капуста 350 г
  • Огірок свіжий 1 шт.
  • Яйця варені 3 шт.
  • Зелена цибуля, кріп за смаком
  • Сіль, перець за смаком
  • Оливкова олія 2 ст. л.
  • Гірчиця 1 ч. л.
  • Сметана 3-4 ст. л.

Приготування:

Шинкую капусту, кладу у салатницю. Огірки та яєчні білки нарізаю смужками.

Зелену цибулю, кріп подрібнюю. В окремій мисці розминаю виделкою жовтки, додаю сіль, перець, олію, гірчицю та сметану, перемішую. Заправляю соусом, салат, перемішую.

Смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here