Сьогодні у мене неймовірний салат “Підсніжник”! Його ніхто не знає і не готує! Смачніше я ніде не пробувала, тому хочу поділитись з вами!
Інгредієнти:
- Капуста 350 г
- Огірок свіжий 1 шт.
- Яйця варені 3 шт.
- Зелена цибуля, кріп за смаком
- Сіль, перець за смаком
- Оливкова олія 2 ст. л.
- Гірчиця 1 ч. л.
- Сметана 3-4 ст. л.
Приготування:
Шинкую капусту, кладу у салатницю. Огірки та яєчні білки нарізаю смужками.

Зелену цибулю, кріп подрібнюю. В окремій мисці розминаю виделкою жовтки, додаю сіль, перець, олію, гірчицю та сметану, перемішую. Заправляю соусом, салат, перемішую.

Смачного!
