Мій улюблений салат “Підсніжник” – всі його знають, але забули. А дарма! Смачніше просто не буває! Легкий, свіжий та дуже смачний – ідеальний варіант для обіду, вечері чи святкового столу. Готується просто, а з’їдається миттєво!
Інгредієнти:
- Пекінська капуста – 350 г
- Огірки свіжі – 1 шт.
- Яєчні білки варені – 4 шт.
- Зелена цибуля
- Кріп
Соус:
- Яєчні жовтки варені – 4 шт.
- Олія – 2 ст. л.
- Сіль – 1/2 ч. л.
- Часник – 1 зуб.
- Чорний перець
- Сметана – 4 ст. л.
- Гірчиця – 1 ч. л.
Приготування:
Капусту шинкую, огірок та варені білки нарізаю соломкою. Зелену цибулю та кріп подрібнюю.

Соус:
Подрібнюю виделкою варені жовтки, додаю олію, сіль, перець, видавлений часник, сметану, гірчицю, перемішую. Заправляю салат, перемішую.

Смачного!
