Салат «Підсніжник» — всі його знають, але забули! Смачніше, на кожен день, просто не буває

Мій улюблений салат “Підсніжник” – всі його знають, але забули. А дарма! Смачніше просто не буває! Легкий, свіжий та дуже смачний – ідеальний варіант для обіду, вечері чи святкового столу. Готується просто, а з’їдається миттєво!

Інгредієнти:

  • Пекінська капуста – 350 г
  • Огірки свіжі – 1 шт.
  • Яєчні білки варені – 4 шт.
  • Зелена цибуля
  • Кріп

Соус:

  • Яєчні жовтки варені – 4 шт.
  • Олія – 2 ст. л.
  • Сіль – 1/2 ч. л.
  • Часник – 1 зуб.
  • Чорний перець
  • Сметана – 4 ст. л.
  • Гірчиця – 1 ч. л.

Приготування:

Капусту шинкую, огірок та варені білки нарізаю соломкою. Зелену цибулю та кріп подрібнюю.

Соус:

Подрібнюю виделкою варені жовтки, додаю олію, сіль, перець, видавлений часник, сметану, гірчицю, перемішую. Заправляю салат, перемішую.

Смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here