Сьогодні у мене рецепт дуже смачного пирога з фруктами! Цей рецепт перевірений роками, тому сміливо кажу – дуже смачно!
Інгредієнти:
Тісто:
- 600 г борошна
- дрібку солі
- 200 г сметани
- 200 г будь-який кисломолочний продукт (у мене кефір)
- 200 г вершкового масла
- 200 г цукру
- 16 г розпушувача
- 2 яйця
Помадка:
- 150 г борошна
- 1 яйце
- 2 ст. л. цукру
- 5 г розпушувача
- 100-150 г сметани або будь-який кисломолочний продукт (у мене кефір)
- 30 г масла вершкового
Додатково:
- фрукти ваші улюблені
- полуниця + засипати цукром
- яблука 4 шт.
- ревінь
- варення смородини
Приготування:
Тісто:
Змішую у глибокій мисці борошно з сіллю, сметаною, кефіром, розтопленим вершковим маслом, цукром, розпушувачем та яйцями. Гарно все перемішую до однорідності тіста.

Форму 24 на 36 см змащую вершковим маслом, викладаю усе тіста, розрівнюю. Змащую зверху варенням.

Викладаю поверх ягоди та фрукти.
Помадка:
Змішую в окремій мисці до однорідності борошно з цукром, яйцем, розпушувачем, кефіром і розтопленим маслом. Поливаю пиріг помадкою.

Випікаю у розігрітій духовці до 200 градусів приблизно 45-55 хвилин. Смачного!

Обов’язково спробую, дякую
Ну, дуже не на часі такий дорогий рецепт.