Цей яблучний пиріг для мене в рази смачніший за Шарлотку. Це дуже ніжний пиріг з яблуками та сиром, з вершковим смаком і легкою кислинкою – неймовірно смачний і простий рецепт. Досить проста випічка до чаю нашвидкуруч.
Інгредієнти:
Тісто:
- Масло вершкове – 100 гр.
- Цукор – 140 гр.
- Сир – 180 гр.
- Яйце – 3 шт.
- Борошно – 180 гр.
- Розпушувач – 1 ч. л.
- Яблука
Глазур:
- Масло вершкове – 50 гр.
- Цукор – 30 гр.
Приготування:
Тісто:
Вершкове масло розтираю з цукром.

Додаю сир. Я подрібнюю сир просто виделкою, але можна перетерти через сито.

Додаю три яйця і перемішую до однорідної консистенції.

У просіяне борошно вмішую розпушувач і висипаю до решти інгредієнтів. Замішую густе тісто.

Форму змащую вершковим маслом і викладаю тісто, рівномірно розподіляючи його.

Глазур:
Для глазурі розтоплюю вершкове масло і додаю в нього цукор. Перемішую до однорідності.

Яблука нарізаю тонкими часточками. Викладаю на тісто. Змащую глазур’ю яблука.

Випікаю пиріг із яблуками в розігрітій духовці до 170 градусів , приблизно 55-60 хвилин.

Яблучний пиріг дуже смачний! Спробуйте приготувати, вам обов’язково сподобається!
