Найшвидші гарячі канапки, які я коли-небудь робила! Дуже смакують моїм домашнім до чаю та навіть до кави! Мінімум інгредієнтів, а такі смачні.
Інгредієнти:
- батон
- ковбаса
- сир моцарела
- майонез
- зелень за бажанням
Приготування:
Нарізаю ковбасу квадратиками та кладу глибоку тарілку.

Додаю сир та майонез і перемішую.

Викладаю начинку на порізаний батон та ставлю у розігріту духовку до 210 градусів на 15 хвилин. Готові канапки за бажанням прикрашаю зеленню, смачного!
