Коли мої голодні, Готую за 15 хвилин гору цієї смакоти! Без клопотів і з того шо завжди є в холодильнику!

Найшвидші гарячі канапки, які я коли-небудь робила! Дуже смакують моїм домашнім до чаю та навіть до кави! Мінімум інгредієнтів, а такі смачні.

Інгредієнти:

  • батон
  • ковбаса
  • сир моцарела
  • майонез
  • зелень за бажанням

Приготування:

Нарізаю ковбасу квадратиками та кладу глибоку тарілку.

Додаю сир та майонез і перемішую.

Викладаю начинку на порізаний батон та ставлю у розігріту духовку до 210 градусів на 15 хвилин. Готові канапки за бажанням прикрашаю зеленню, смачного!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here