Ділюсь своїм улюбленим і головне досить простим рецептом! Популярний у моїй родині торт ” Три Склянки”, часто робимо, коли ходимо у гості один до одного!
Інгредієнти:
Тісто:
- 2 яйця
- 200 гр. цукру
- 200 мл. кефіру
- 200 гр. борошна
- 2 ст. л. какао
- 40 мл. олії
- ванілін + 10 гр. розпушувач
- 0,5 ч. л. сода
Крем:
- варене згущене молоко 380 гр.
- сметана 30% 250 гр.
Приготування:
Тісто:
До яєць додаю цукор, кефір та перемішую . Тоді всипаю соду і також перемішую.

Вливаю олію та перемішую.

Просіюю какао, ванілін, борошно та розпушувач. Перемішую до однорідного шоколадного тіста.

У форму діаметром 22 см. кладу пергамент та виливаю тісто. Випікаю у розігрітій духовці до 170 градусів приблизно 40-45 хвилин.

Готовий корж розрізаю горизонтально на три коржі. Верхівку також зрізаю, буду потім нею посипати торт.

Крем:
Змішую згущене молоко з сметаною.

Складаю торт. Кожен корж змащую кремом. Також кремом змащую усі боки і верх торта.

Подрібнюю верхівку коржа, яку зрізала раніше і посипаю торт. Забираю у холодильник на 2-3 години. Тоді можна смакувати!
