Дуже довго шукала рецепт саме цього печива! Воно моє улюблене! Нагадує мені десерт Павлову, але ще смачніше

Смачний рецепт печива з безе та горіхами! Готую дуже швидко та просто. Чоловік завжди просить до чаю, а я не відмовляю!

Інгредієнти:

Тісто:

  • масло вершкове – 220 гр.
  • сметана – 150 гр.
  • жовток – 3 шт.
  • ванільний цукор – 10 гр.
  • борошно – 400 гр.

Безе:

  • білок – 3 шт.
  • цукор -150 гр.

Додатково:

  • волоський горіх – 50 гр.
  • цукрова пудра

Приготування:

Тісто:

До м’якого вершково масла додаю жовтки, ванільний цукор, сметану. Збиваю міксером.

Додаю просіяне борошно та замішую тісто. Тоді ділю на дві частини.

Безе:

До білків додаю цукор, збиваю міксером до білої піни.

Першу частину тіста розкатую в тонкий пласт. Нарізаю кружечки склянкою. Викладаю по середині по 1 ч. л. безе.

Складаю навпіл і ще раз навпіл.

Викладаю на форму застелену пергаментом на відстані одне від одного. В безе кладу по одному горішку. Впікаю у розігрітій духовці до 180 градусів, приблизно 25-30 хвилин.

Готове печиво посипаю цукровою пудрою. Виходить дуже смачне , готовиться швидкого. До чаю дуже смакує!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here