Завжди мало, скільки не приготую! Смакота з мʼяса! Чоловіки їх обожнюють!

Найулюбленіша страва мого чоловіка! Готую відбивні з свинини з маленьким секретом. Розкажу, як готую їх я і колись моя мама.

Інгредієнти:

  • м’ясо свинини- 1 кг.
  • часник – 3 зубчика
  • гірчиця – 2 ч .л.
  • сіль та перець за смаком
  • яйця – 6 шт.
  • борошно – 150 гр.
  • рослинна олія для обсмажування

Приготування:

М’ясо свинини нарізаю на кусочки та відбиваю молотком.

Посипаю м’ясо перцем, сіллю, витискаю часник. І ось Вам мій маленький секрет : додаю гірчицю. М’ясо від гірчиці скоріше промаринується, воно стає ніжним, м’якеньким та дуже соковитим. Руками розподіляю усі інгредієнти з обох боків м’яса.

Занурюю м’ясо спочатку у борошно тоді в миску з яйцем і сіллю.

Обжарюю на розігрітій олії до золотистого кольору.

Соковиті та шикарні відбивні готові, можна подавати і до святкового столу!

Збережіть або поділіться

Коментарі: написати свій

Залишити коментар

Drop file here