Неймовірно смачні, ніжні та ароматні ватрушки на сирному тісті без дріжджів! Такі в магазині не знайти, а готуються вони швидко, просто з недорогих продуктів. Ділюсь рецептом з Вами.
Інгредієнти:
Для крихти:
- Вершкове масло – 20 грам
- Цукор – 2 столові ложки
- Борошно – 2 столові ложки
- Ванілін – на кінчику ножа
Начинка:
- Сир – 200 грам
- Яєчний жовток – 1 штука
- Цукор – 2 столові ложки
- Родзинки – 40 грам
Тісто:
- Яйця – 2 штуки
- Цукор – 60 грам
- Сіль – дрібка
- Соняшникова олія – 2 столові ложки
- Сир – 250 грам
- Розпушувач – 1 чайна ложка
- Борошно – 250 грам
- Яєчний жовток – 1 штука + молоко – 1 столова ложка
Приготування:
До м’якого вершкового масла додаємо цукор, борошно, ванілін і з’єднуємо все руками. Забираємо в морозилку.

У чашку до сиру додаємо яєчний жовток, цукор і перемішуємо. Додаємо родзинки та перемішуємо.

В іншу чашку вливаємо яйця, додаємо цукор, сіль та змішуємо. Додаємо олію і змішуємо.

Викладаємо сир і перемішуємо. Додаємо розпушувач та змішуємо.

Частками висипаємо борошно і замішуємо тісто.

Ділимо тісто на 8 частин. З кожної частини формуємо коржики і в середині робимо заглиблення.

Викладаємо начинку. Змащуємо жовтком перемішаний із молоком і посипаємо підготовленою крихтою.

Випікаємо 30-35 хвилин при 180 градусах. Подаємо до столу і смакуємо.

Шановні писанки ви якщо і викладаєте рецепти то робіть хоч правильно переклад бо то смішно читати і розуміти яка безграмотність.