Сьогодні ділюсь рецептом дуже смачного і швидкого пирога. На заготовку піде 5-10 хвилин + час на випічку. Дуже люблю цей рецепт за результат і швидкість приготування.
Інгредієнти:
Тісто:
- 1 яйце
- 70 гр. цукру
- щіпка солі
- 1 ст. л. цедри лимона або ванільного цукру 8 гр.
- 70 мл. олії
- 125 гр. натурального йогурту
- 2 ст. л. лимонного соку
- 150 гр. борошна
- 8 гр. розпушувача
Начинка:
- 1 яблуко
- родзинки
- 1 ст. л. цукру
- 1 ст. л. абрикосового варення
Приготування:
Тісто:
В миску додаю яйце, сіль, цукор та цедру лимона, перемішую.

Доливаю олію, перемішую. Додаю йогурт, лимонний сік, перемішую. Тоді досипаю борошно та розпушувач і усю масу перемішую до однорідності.

У форму діаметром 22-24 сантиметри виливаю масу. Очищаю яблуко від шкірки, нарізаю дрібно та викладаю на тісто. Посипаю родзинками, цукром. Ставлю в розігріту духовку до 180, приблизно на 25 хвилин.

Коли пиріг зготувався, змащую його абрикосовим варенням та посипаю цукровою пудрою. Яка смачна красота вийшла!

80 грам ванільного цукру??
Вибачте опечатка, 8гр, вже виправили