Такий пиріг можна не роздумуючи писати у книжку з рецептами. Ніжний крем, кексове тісто і неймовірний абрикос, який придає свіжості!
Інгредієнти:
- 2 яйця
- 120 гр. цукру
- 100 мл. олії
- 120 мл. молока
- 240 гр. борошна
- 1,5 ч. л. розпушувача
- дрібка солі
Крем:
- 400 мл молока
- 2 яйця
- 80 гр. цукру
- 10 гр. ванільного цукру
- 50 гр. кукурудзяного крохмалю
- 50 гр. масла
- 350 гр. абрикосів
- 50 гр. горіхів
Приготування:
В каструлі розбиваю яйця, додаю цукор, ванільний цукор, збиваю, щоб маса посвітліла. Додаю кукурудзяний крохмаль, доливаю холодне молоко та ставлю на вогонь, помішую до загустіння. Коли появляються перші бульки забираю в вогню, добавляю масло та перемішую. В контакт накриваю харчовою плівкою та залишаю охолонути.

Крем:
До яєць додаю сіль, цукор, блендером збиваю. Тоді додаю олію без запаху та молоко, збиваю. Поступово додаю борошно та розпушувач, збиваю до однорідності.

У форму застеляю пергамент та виливаю тісто з холодильника. Викладаю абрикоси нарізані дольками.

В кондитерський мішок відправляю крем та викладаю чого поверх абрикосів.

Посипаю горішками та ставлю у духовку на 45-50 хвилин при температурі 180.

Після випікання залишаю у формі охолонути, дістаю та смакую!
