Ця закрутка виходить такою як салат з щойно зірваних із грядки огірків, томатів і солодкого перцю. Дуже свіжо і дуже смачно. Точно рекомендую до заготівлі.
Інгредієнти:
- огірки та помідори по 2 кг;
- болгарський перець, 1 кг;
- цибуля, 700 г;
- гострий перець, 2 шт. (за бажанням);
- петрушка, 5 пучків;
- сіль, 2.5 ст.л.
Приготування:
Солодкий перець ріжемо часточками, огірки кружальцями, цибулю півкільцями, томати шматочками.

Зелень дрібно рубаємо.

Змішуємо всі продукти та засипаємо сіллю, ще раз добре перемішуємо.

Залишаємо салат на 30-50 хвилин, щоб овочі добре пустили сік.

Розкладаємо по чистих, стерилізованих баночках, ущільнюємо та заливаємо соком, який виділився.

Накриваємо банки кришками і ставимо на рушник у каструлю стерилізуватися.

Наливаємо теплу воду по плічка банок.
З моменту закипання води стерилізуємо 15 хвилин.
Закручуємо кришки, перевертаємо банки, укутуємо до остигання.


Зберігаємо в підвалі або в коморі.
Салатик відмінно підійде до різних м’ясних та рибних закусок, гарнірів. При подачі можна збризнути олією і оцтом, вийде прекрасний, свіжий салат.