Вже багато разів кулінарні блогери пробували робити різні соуси до гарніру, але всім більше до вподоби стара добра підлива зі столової. Таку підливу подавали до котлет, тюфтельок, голубців. І навіть можна було попросити просто полити нею картоплю пюре, макарони чи гречку, якщо не вистачало грошей на м’ясну страву.
Отже, як її приготувати:
Спочатку в сковороді розігріваємо 2 ст.л олії і 1 ст.л. вершкового масла.

Далі всипаємо 2 ст.л. муки і вінчиком добре розмішуємо. Борошно має трішки підрум’янитись.
Додаємо 1 ст.л. томатної пасти і продовжуємо мішати.

Тепер, поступово вливаємо 500 мл води. Робимо це в кілька підходів (100мл влили, розмішали, далі ін. 100 мл і так з усією рідиною)

Має вийти однорідна, гладка констистенція.

Далі додаємо копчену паприку (колись додавали просто паприку, але з копченою ще смачніше), сухий кріп, чорний перець, сухий часник і можна ще зовсім трішки додати гострого перцю. В масу на кілька хвилин додаємо 1 лавровий листочок (далі його потрібно забрати). Перемішуємо
Додаємо 1 ст.л. сметани і вмішуємо її в масу. Сметану краще трішки підігріти до кімнатної температури.

Вкінці добре просолюємо підливку. Ось і все, наша легендарна підливка готова! Яка ж вона добра і до всього пасує як на диво.
