Вирішила поділитись з вами моїм улюбленим рецептом оладок. Виходить дуже смачно і дуже бюджетно. Готувати можна хоть кожен день. Дітям дуже подобається та і чоловік бігає на кухню під’їдає постійно. Загалом, рекомендую.
Інгредієнти:
- Кефір – 500 мл;
- Яйце – 1 штука;
- Сіль – 1 ч. л.;
- Цукор – 2 ст. л.;
- Сода – 1 ч. л.;
- Рослинна олія – 2 ст. л.;
- Борошно – 400 г.
Приготування:
В окремій мисці змішуємо кефір, соду, сіль, цукор та яйце, все ретельно перемішуємо.
Після цього просіюємо в масу борошно, вливаємо олію. Усі компоненти змішуємо до однорідності.
Треба сформувати рівні та красиві оладки, можна за допомогою мішка кондитерського. Якщо кондитерського мішка немає під рукою, можна використовувати звичайну ложку.
На розігріту сковороду, змащену олією, порційно викладаємо тісто. Обсмажуємо до золотистої скоринки із двох сторін.


Такі класичні оладки можна подавати практично з будь-якими соусами. Вони чудово підійдуть до чаю, на сніданок чи перекус.
